tr

Müşteri Görüşleri

Firmamız Hakkında DÜŞÜNCE, GÖRÜŞ ve ŞİKAYETLERİNİZİ yazabilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat sektöründe profesyonel hizmet sunan firmamızdan ücretsiz bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. Taşımacılık ve Lojistik faaliyetleri hakkında duygu ve düşüncelerinizi bu sayfa üzerinden belirtebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (101)
 1. edibe karaca dedi ki:

  Star Lojistik gayet profesyonel bir ekip ile çok hızlı çalıştılar. Firma çalışanları son derece kibarlar. Alanlarında da uzman olan ekip çalışanları, son derece de güler yüzlüler. Eşyalarımızı paketleyerek taşıdılar. Herhangi bir olumsuzluk da görmedim.

 2. eren demir dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla eşyalarımı taşıttım. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim. Özellikle bizim eşyaları taşıyan ekip gayet başarılıydı. İşlerini de çok iyi yaptılar.

 3. rauf karaman dedi ki:

  Çalışanları işinin uzmanları. Eşyalarımı benden iyi paketledir. Tam söyledikleri zaman diliminde geldiler. Hiçbir eşyam zarar görmediği için de memnun kaldım. Kesinlikle bundan sonra tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim bir firmadır.

 4. Talat Gündüz dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla yeni taşıdım. Çok memnun kalmasaydım yazmazdım. Özellikle görevli arkadaşların hassas bir çalışma içerisinde yer almalarından çok memnun kaldım. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

 5. Yadigar umut dedi ki:

  Esasında bu tarz yorum yerlerin yazmayı pek sevmem. Ama Star Lojistik kesinlikle olumlu bir yorum yapılmasını fazlasıyla hak ediyor. Bundan dolayı da hemen herkese tavsiye edebileceğim bir firmayı burada da anlatmak istedim.

 6. umut akbulut dedi ki:

  Eşyaların 19. Kattaydı. Nasıl taşınırım diye kara kara düşünüyordum. Ama Star Lojistik firması gayet pratik bir şekilde eşyalarımı taşıdı. Memnun kaldım. Bundan sonrası için de artık sürekli olarak çalışacağım firma belli oldu.

 7. ılgar uğur dedi ki:

  Star Lojistik personeli kesinlikle işinin uzmanı. Hem de güler yüzlüler. Daha ne olsun! O kadar eşyayı rahat bir şekilde taşıdılar. Üstelik hiçbir eşyamız da zarar görmedi. Her zaman çalışmayı tercih edeceğim bir firma. Tebrik ederim.

 8. osman ercan dedi ki:

  Eşim genellikle nakliyat firmalarından hep şikayet eder. Ama bu sefer kendisi yazmamı istedi. Çünkü Star Lojistik bizi de şaşırttı. Çünkü sorunsuz bir şekilde taşındık ve hiçbir eşyamız da zarar görmedi. Bu kalitede bir hizmeti ilk kez görüyoruz.

 9. pelin kalem dedi ki:

  Personelleriniz kesinlikle işlerinin uzmanı! Aynı zamanda firma olarak da sözünüzde durduğunuz için teşekkür ederim. Eşyalarımızı tam da istediğimiz zaman diliminde taşıdınız. Hiçbir sorun da yaşamadım. İlginize alakanıza teşekkür ederiz.

 10. Ali Özenli dedi ki:

  Star Lojistik firmasını yeni tanıdım. İyi ki de tanımışım. Neden mi? çünkü nakliyat firmalarıyla aram pek iyi değildir. Daha önce malasef taşınma sırasında çok sorun yaşadım. Ama Star Lojistik hiçbir sorun yaşatmadı.

 11. Sefa Develi dedi ki:

  İlgilinize teşekkür etmek için yazıyorum. Sizi hemen herkese de tavsiye edeceğim. Çünkü bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. Eşyalarımızı bizden daha özenli bir şekilde korudunuz. Ve tam da istediğimiz zamanda eşyalarımızı getirdiniz.

 12. Damla Duman dedi ki:

  Her zaman nakliyat firmalarıyla sorun yaşamışımdır. Ama bu sefer farklı oldu. Bu sefer sorun için değil. Memnun kaldığım için yazmak istedim. Artık kesinlikle Star Lojistik firması hemen herkese tavsiye ediyorum.

 13. Füsun Özenli dedi ki:

  Özellikle son iki yılda 3 kez taşınmak zorunda kaldım. Her seferinde de farklı bir firmayla anlaştım. Ama malasef ilk iki firmadan pek de memnun kalmadım. Ama Star Lojistik diğer firmalardan farklı çıktı. Kesinlikle işlerinin uzmanı olan bir firma!

 14. Gürbüz Tekin dedi ki:

  Ben her zaman kaliteye önem veren bir insanım. Taşınma konusunda da kaliteye önem veren bir firmayı tercih ediyorum. Bundan dolayı da son zamanlarda Star Lojistik firmasıyla çalışmaya başladım.

 15. Hava yurt dedi ki:

  Star Lojistik her zaman profesyonel seviyede hizmet sunan bir firma. Böylece müşteri memnuniyetini de üst düzeyde oluşturabiliyor. Bu durumun canlı şahidi de benim! Çünkü ben de bizzat Star Lojistik firmasının ne kadar iyi çalıştığını gördüm.

 16. Jale kıvanç dedi ki:

  Taşınma işi hem zahmetli olmuştur. Hele bir de alanında uzman olman bir firmaya düştüyseniz işiniz fena. Bundan dolayı mutlaka sözüme emin olun ve Star Lojistik firmasıyla iletişimine geçin. Pişman olmayacaksınız.

 17. kenan yılmaz dedi ki:

  Bugüne kadar hiçbir firmaya yorum yazmadım. Ama Star Lojistik firmasına yazmayı istedim. Çünkü hiçbir şekilde sorun yaşatmadılar. Üstelik taşınma konusunda fiyat araştırması yapmıştı. Star Lojistik çok uygun fiyatlı çıktı.

 18. lale karanfil dedi ki:

  Artık ben de Star Lojistik firmasından yanayım. Etrafımdaki hemen herkese de bu firmayı tavsiye ediyorum. Çünkü Star Lojistik firması beni fazlasıyla memnun etti. Artık ben de bir teşekkür edeyim dedim

 19. şener ünlüer dedi ki:

  Her zaman tanışacağım zaman tek bir firmayı arıyorum. Hangi firmayı mı? Tabiki Star Lojistik firmasını. Neden mi? çünkü Star Lojistik her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti sunuyor.

 20. Zekiye Duman dedi ki:

  Star Lojistik firmasına ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür etmek istedim. Çünkü bu firmayla en son taşınmamda iş yaptım. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Tavsiye eden arkadaşa da teşekkür ediyorum.

 21. harun tandoğan dedi ki:

  Taşınma konusu benim için hep külfet olmuştur. Bundan dolayı mıdır bilmem hep taşındığımda da beklenmedik sorunlar yaşamışımdır. Ancak Hollanda’ya taşınırken, Star Lojistik firmasını tercih ettim. Gerçekten de memnun kaldım.

 22. kadir karaman dedi ki:

  Gurbetçiyim, kaç kez taşındım ben dahi sayısını unuttum. En son taşındığımda Star Lojistik firmasıyla taşındım. Arkadaşların işlerine gösterdikleri özene hayran oldum. Bundan dolayı da özellikle buraya yazmak istedim. Almanya’da bu kalitede bir nakliyat hizmetinin olduğunu bilmiyordum.

 23. yaşar elvan dedi ki:

  Almanya’ya Türkiye’de eşyalarımızı Star Lojistik firmasıyla taşıttık. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Nedeniyse çok açık. Çünkü işlerini ciddiyetle yapıyorlar ve her zaman profesyonel bir şekilde hizmet sunuyorlar. Bunu bizzat yaşayarak gördüm. Eşyalarımı taşıttım. Teşekkür ediyorum.

 24. Aslan Egeli dedi ki:

  Zati eşyalarım vardı. Türkiye’den gelecek. Star Lojistik firmasıyla eşyalarımı taşıttım. Kesinlikle çok da memnun kaldım. Artık etrafımdaki herkese de bu firmayı öneriyorum. O kadar eşya taşılar ve hiçbir sorun yaşatmadılar. İlgiliydiler.

 25. Nagihan Yalçın dedi ki:

  Yakın zamanda eşyalarımı Star Lojistik firmasıyla taşıttım. Tam anlamıyla nakliyat alanında uzman bir firma! Bundan dolayı da hiçbir sorun yaşatmadan eşyalarımızı taşıttım. Üstelik eşyalarım yüksek katlı bir binadaydı. Ona rağmen hiçbir sorun yaşamadık.

 26. bülent uğur dedi ki:

  Türkiye’den Almanya’ya mobilyalarımı Star Lojistik firmasıyla taşıttım. Çok da memnun kaldım. Özellikle o kadar eşyanın hiçbir şekilde zarar görmemesi takdire şayan. Fiyat olarak da son derece cazip fiyat vermişlerdi.

 27. yıldırım tuna dedi ki:

  Hollanda’ya zati eşyalarımızı taşıtmak için Star Lojistik firmasını tercih ettik. Tam anlamıyla sorunsuz bir parça eşya taşımacılığı hizmetini sunuyorlar. Üstelik tam anlamıyla profesyoneller! Her zaman da uygun fiyat koşullarını sağlıyorlar.

 28. Orhan Tanyeri dedi ki:

  Parça eşyalarım vardı. Ama bir nasıl taşıtacağımı kara kara düşünüyordum. Çünkü zati eşyalarımı yurtdışına taşıttıracaktır. Bir arkadaşım Star Lojistik firmasının ismini verdi. Hemen aradım. Gerçekten de işlerinin uzmanı bir firmaymış. Teşekkür ederim.

 29. doğan umutlu dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla geçen sene taşınmıştım. Şimdi de Hollanda’ya mobilyalarımı taşıtmak için Star Lojistik firmasını aradım. Adamlar unutmamışlar hemen hatırladılar. Bir de indirim yaptılar. İlgili ve nezaketli yaklaşımlar mükemmeldi.

 30. Sedat karaca dedi ki:

  Almanya’ya taşınmak istediğimizde çok firmayı araştırdım. Karşıma çok sayıda farklı firmanın ismi çıktı. Hepsini tek tek araştırdım. En son Star Lojistik firmasında karar kıldım. İyi ki de bu firmayı tercih etmişim. Eşyalarımızı özenli bir şekilde taşıdılar.

 31. alihan adacı dedi ki:

  Avrupa’ya zati eşya taşıtacaksanız mutlaka Star Lojistik firmasını tercih etmelisiniz. Neden mi? Çünkü Star Lojistik firmasıyla birtakım eşyalarımı gönderdim çok da memnun kaldım. Üstelik Star Lojistik sadece zati eşyalar için değil, diğer tüm eşyalar için de etkili bir düzeyde hizmet sunuyor!

 32. gamze üzümlü dedi ki:

  Hollanda’da Antalya’daki yazlığıma mobilyalarımı tüm ev eşyamı Star Lojistik firmasıyla taşıdım. Son derece de memnun kaldığım için buraya da yazma gereği hissettim. Çünkü tam anlamıyla profesyoneller ve işlerini hakkıyla yapıyorlar.

 33. banu konak dedi ki:

  Eşyalarımı taşıtmak için Star Lojistik firmasını aradım. Esasında eşyam bir tırı dolduracak kadar değildi. Parça eşya taşımacılığı hizmetiniz var mı diye sordum. Onlar da sağ olsunlar zati eşya taşımacılığı hizmetlerinin var olduklarını söylediler. Fiyatta anlaştık. Sonrası ise mükemmeldi. Çünkü oldukça kısa bir süre içerisinde eşyalarımızı yurtdışına taşıttık.

 34. Vehbi konuk dedi ki:

  Esasında ben kolay kolay beğenen bir insan değilimdir. Hele konu nakliyat firması olursa çok daha titizimdir. Çünkü daha önceden bu konuda başımdan olumsuz bir deneyim geçti. Şimdi ise Star Lojistik firmasından bu hizmeti aldım. Çok da memnun kaldım!

 35. Nagihan uslu dedi ki:

  Son zamanlarda çokça parça eşyayı yurt dışına göndermek durumunda kalıyoruz. Bundan dolayı da son zamanlarda zati eşya taşıma firmalarına dair çok araştırma yaptım. Yurt dışına parça eşya taşımacılığı hizmeti de sunan Star Lojistik firmasıyla anlaştım. Çünkü tam anlamıyla profesyoneller!

 36. Nergiz ılgaz dedi ki:

  Zati eşya taşımacılığı hızlı ve güvenli bir nakliyat firmasıyla çalışmayı gerekli kılar. Nerden mi biliyorum? Çünkü bu alanda fazlaca ihtiyacımız oluyor. Esasında çok sayıda farklı firmayla çalıştığım için de sektörü biliyorum. Ve kesinlikle Star Lojistik diyorum!

 37. Burhan Kaya dedi ki:

  Hollanda’dan ev eşyalarımı Bergama’ya getirttim. Tabi ki de Star Lojistik firmasını tercih ettim. Özellikle eşyaları özenli bir şekilde yerleştirdiklerini bizzat kendim gördüm. Çalışma sistemlerine de hayran oldum!

 38. Masum Umutlu dedi ki:

  Özellikle bizim eşyalarını taşıyan ekiniz için yazıyorum! Kesinlikle işlerinde uzmanlar! Eşyalarımızı güzelce paketlediler. O kadar yol geldi eşyalarımız bir tanesinde bir çizik dahi yok. Son derece memnun kaldım. İlginize teşekkür etmek istedim:

 39. Özlem Vural dedi ki:

  Kesinlikle Star Lojistik firması diyorum! Çünkü son derece profesyonelce işlerini yapıyorlar. Üstelik verdikleri fiyat da son derece cazip bir fiyat. Bundan dolayı da her zaman bu firmayı önermeye devam edeceğim.

 40. Hayri Durak dedi ki:

  Almanya’ya eşya taşıttım. Hem de bir tır dolusu eşya! Star Lojistik firması o kadar eşyamı herhangi bir zarar vermeden taşıdı. Bundan dolayı da buraya memnuniyet mesajı yazmayı istedim. Bundan sonra da sizi başkalarına da tavsiye edeceğim.

 41. Özgür demir dedi ki:

  Bundan sonraki süreçte Star Lojistik firmasını her zaman tek geçerim! Neden mi? Nedeni çok basit! Çünkü Star Lojistik firmasıyla taa Almanya’ya eşyalarımı gönderdim. Hiçbir sorun da yaşamadım. Daha ne olsun!

 42. Özcan Özdemir dedi ki:

  Star Lojistik kesinlikle alanında uzman olan bir firma. Zati eşyalarım vardı Star Lojistik ile taşıttım. Gayet de memnun kaldım. Bundan sonra da taşınmak vs söz konusu olursa her zaman ilk aklıma gelecek olan firma Star Lojistik firmasıdır.

 43. çağdaş kayalar dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla yakın bir süre önce eşyalarımı Hollanda’dan getirttim. Esasında ben Bodrum’daki evimde yokken eşyalarımı buraya getirdiler. Sonrasında geldim eşyalarımı tek tek kontrol ettim. Gayet sorunsuz bir hizmet teşekkür ederim.

 44. çağan bakır dedi ki:

  Taaa Almanya’ya eşya gönderecektim. Ama çok da fazla değil! Sadece bir oturma grubu aldım hatta özel tasarım olarak yaptırdım. Star Lojistik firmasıyla eşyalarımı parça eşya olarak gönderdim. Memnun kaldım.

 45. Çiğdem tunç dedi ki:

  Bu bir memnuniyet yazısınız! Sonuna kadar okuyun lütfen. Esasında nakliyecilerden hazzetmem. Yani daha önce çalıştığım firmalar malasef canımı sıktılar. Star Lojistik firmasına da bundan dolayı mesafeliydim. Ama eşyalarımı özenli bir şekilde paketlediler ve taşıdılar. Onlara teşekkür etmek için ilk kez yorum yazıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 46. Ekrem Bakırcı dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla zati eşyalarımı Hollanda’ya gönderdim. Hızlı bir şekilde eşyalarımı teslim ettiklerini öğrendim. Bence çağın en kaliteli firması Star Lojistik! Kesinlikle bu firmayla çalışmanızı öneriyorum.

 47. Eda keskin dedi ki:

  Profesyonel bir taşımacılık firması nasıl olur diye merak ediyor musunuz? O zaman mutlaka Star Lojistik firmasıyla görüşün derim. Star Lojistik Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.

 48. eren kayahan dedi ki:

  Her zaman kaliteye önem veren bir insanım. Bundan dolayı da kaliteli bir şekilde hizmet sunanları da her zaman tebrik ederim. Star Lojistik firması da işini hakkıyla yapan firmalar arasında yer alıyor. Çünkü eşyalarımı Almanya’ya sorunsuz bir şekilde getirdi.

 49. engin kaya dedi ki:

  Yüzde yüz müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma! Kesinlikle tavsiye ediyorum. Üstelik uygun fiyat konusunda da son derece iddialı bir konumda yer alıyor. İşlerinde uzmanlar!

 50. ezgican asya dedi ki:

  Parça eşyalarımı Hollanda’ya göndermek istedim. Bir arkadaşımın önerisiyle Star Lojistik firmasıyla tanıştım. Tam anlamıyla profesyonel bir firma. Kesinlikle tavsiye ediyorum. On numara bir hizmet!

 51. figen turgut dedi ki:

  Ülkemizde bu tarz hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunabilen bir firmanın bulunuyor olması, beni fazlasıyla memnun etti. Tam bir Avrupai tarzı bir firma. Star Lojistik firması kesinlikle uluslararası taşımacılık alanında uzman olan bir firma!

 52. baran tunç dedi ki:

  Genellikle tavsiye etmek adetim değildir. Ama Star Lojistik ilk kez tavsiye edeceğim. Almanya’ya mobilyaların vardı onları getirttim. Gayet seri bir şekilde hizmet sundular, teşekkürlerimi iletiyrm.

 53. ümit yaşar dedi ki:

  Star Lojistik ile çalışma fırsatım oldu. İyi ki de onları tercih etmişim. Hollanda’ya eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıttım. Bildiğim kadarıyla Star Lojistik firmasının tüm Avrupa ülkelerine de hizmeti var. Aklınızda bulunsun!

 54. Hüsnü badem dedi ki:

  Sizin işinize çok yarayacak bir bilgi vereyim mi? şayet taşınacaksanız hem de yurtdışında bir ülkeye o zaman mutlaka Star Lojistik firmasından fiyat alın derim. Zaten ararsanız; ilgi ve alakalarından da memnun kalacaksınız!

 55. pusat yancı dedi ki:

  Star Lojistik ile parça eşyalarımı taşıtıyorum. Aylık sürekli bir şekilde sipariş alırım. Özellikle Almanya ve Hollanda gibi ülkelere üretimini yaptığım mobilyaları Star Lojistik firmayla ulaştırıyorum.

 56. vural kıvanç dedi ki:

  Star Lojistik her zaman önerebileceğim bir firmadır. Neden mi? Çünkü kesinlikle işlerinde uzmanlar ve müşterilerinin memnuniyetini de önemsiyorlar. Mükemmel kalitede bir hizmet mi i istiyorsunuz, o zaman Star Lojistik firmasını arayın!

 57. edibe yiğit dedi ki:

  Oturduğum şehirden Almanya’ya Star Lojistik firmasıyla taşındım. Kesinlikle profesyoneller ve işlerini hakkıyla yapıyorlar. Bundan sonra da kendim ve arkadaşlarım başka olmak üzere hemen herkese övgüyle bahsedeceğim.

 58. Eda karadeniz dedi ki:

  Star Lojistik parça eşyalarımı Hollanda’ya taşıdı. Bildiğim kadarıyla tüm Avrupa ülkelerine zati eşya taşımacılığı hizmeti veriyor. Yine sadece parça eşyaları değil nakliyat hizmetleriyle alakalı her alanda hizmet sunuyorlar.

 59. erdi tunç dedi ki:

  Çok kibar ve anlayışlı olan bir firmayla eşyalarınızı taşımayı istiyorsanız kesinlikle bu firma Star Lojistik firması olmalıdır! Neden mi? Çünkü Star Lojistik oldukça kaliteli bir şekilde hizmet sunan bir firma, arkadaşların çalışma şekillerine hayran kaldım.

 60. Yadigar yaren dedi ki:

  Bir dostum Star Lojistik firmasını önermişti. Aradım. İyi ki de aramışım. Gayet ilgili ve alakalı bir firma. Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıttığım için buraya da özellikle yazmak istedim. Özellikle bizim eşyaları taşıyanlara teşekkür ediyorum

 61. Remzi dağ dedi ki:

  Eşyalarımızı oldukça tertipli bir şekilde taşıdılar. Üstelik bir uluslararası taşımacılık hizmeti aldık. Eşyalarımız o kadar yol gitti. Herhangi bir zarar da görmedi. Bundan dolayı tebrik ederim.

 62. Recep karacadağ dedi ki:

  Emeği geçenlere teşekkür etmek için yazmak istedim. Hollanda’dan ev eşyalarımı İzmir’e getirttim. İlgileri ve yaklaşımları süper. Kesinlikle taktiri hak eden bir firma. Özenli bir şekilde çalıştıkları için de özellikle tebrik etmek istedim.

 63. rana tunç dedi ki:

  Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. O kadar eşyamı taşıdılar ve hiçbir sorun da yaşatmadılar. İlgili bir personelleri var. Kesinlikle tanıdıklarıma gönül rahatlığı içerisinde önerebileceğim bir firma.

 64. Talat Gündüz dedi ki:

  Almanya’ya ev eşyamı taşıttım. Aslında bu kadar yol gidince eşyalarımdan birkaçına zarar geleceğinden emindim. Şimdi eşyalarımı evime yerleştirdim. Herhangi bir eşyama zarar gelmemiş. Emeklerine sağlık.

 65. Türker İnançlı dedi ki:

  Fiyat konusunda oldukça cazip fırsatları var. Profesyonellik konusunda da iddialı bir firma. Üstelik tüm Avrupa’ya da eşyalarını güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde taşıyorlar. Bence profesyonel bir firma için ne bekliyorsanız Star Lojistik firmasında var.

 66. Tekin Gündüz dedi ki:

  Montaj işlerini de yapıyorlar. Paketlemede de süperler. Eşyalarımı Hollanda’dan getirttim. Çalışma disiplinlerine hayran kaldım. Tam anlamıyla işlerinin haklarını verdikleri için de tebriği fazlasıyla hak ediyorlar.

 67. Yakup taş dedi ki:

  Türkiye’ye taşınma kararı aldığımızda taşınmak için firma araştırması yaptık. Yorumlara vs baktığımda ise Star Lojistik firmasının çokça tavsiye edildiğini gördüm. Hemen aradım. İyi ki de aramışım. Çünkü işlerinde uzmanlar.

 68. Yunus turp dedi ki:

  Güvenli bir şekilde eşyalarımı Almanya’dan getirttim. Bundan dolayı da Star Lojistik özel olarak teşekkür etmek istedim. Üstelik son derece hızlıydılar ve fiyat konusunda da bizi üzmediler.

 69. osman kayahan dedi ki:

  Kesinlikle ilgili bir firma. Bundan dolayı da öneriyorum. Yine müşteri memnuniyetine de önem veriyor. Üstelik fiyat konusunda diğerleri gibi fahiş fiyatlar da vermiyorlar. Bundan dolayı da her zaman tek geçeceğim bir firma.

 70. alican durmaz dedi ki:

  Star Lojistik ile zati eşyalarım için görüştüm. Dedikleri gibi sözlerinin eri insanlar. Eşyalarımı yurtdışına göndermeyi istediğimde bu işi nasıl yapacağımı düşünüyordum. İyi de Star Lojistik firması var artık düşünmeme gerek kalmadı.

 71. uğur boran dedi ki:

  Yakın bir zaman dilimi içerisinde Star Lojistik firmasıyla çalışma durumumuz oldu. Zati eşyalarımızı Star Lojistik firmasıyla Almanya’ya gönderdik. Gayet de memnun kaldığımız için özelliklere buraya da yazmak istedim.

 72. umut karayelci dedi ki:

  Bence uluslararası taşımacılık işi her şeyden önce profesyonellik istiyor. Yine araç donanımı da bu tür hizmetlerde önemli! Bundan dolayı da Star Lojistik firmasını her zaman öneriyorum. Çünkü saydığım bu kriterleri fazlasıyla karşılıyor.

 73. Yazdan can dedi ki:

  Hollanda’da eşyalarımı Star Lojistik firması getirdi. Artık taşımacılık işlerinde güvendiğim bir firma var. Özellikle fahiş bir fiyat istememeleri ve profesyonel bir şekilde işlerini yapıyor olmaları, bu firmayı tercih etmemi mümkün kılıyor.

 74. Ekrem yurtdanur dedi ki:

  Hollanda’da eşyalarımı Star Lojistik firması getirdi. Artık taşımacılık işlerinde güvendiğim bir firma var. Özellikle fahiş bir fiyat istememeleri ve profesyonel bir şekilde işlerini yapıyor olmaları, bu firmayı tercih etmemi mümkün kılıyor.

 75. Pınar uyanık dedi ki:

  Komşum daha önce eşyalarını Türkiye’ye Star Lojistik firmasıyla taşıtmış. Vaktiyle bayağı da övmüştü. Öyle olunca bu yaz başında ben de Star Lojistik firmasını tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim. Cidden işlerinde uzmanlar.

 76. Ümmet adacı dedi ki:

  Star Lojistik tam anlamıyla Hızır gibi yetişti. Neden mi? Çünkü bir parça zati eşyalarım vardı. Bunları uygun fiyatlı bir şekilde yurtdışına göndermem gerekiyordu. Birkaç arkadaşa sordum Star Lojistik firmasının ismini verdiler. Sağolsunlar hızlı bir şekilde eşyalarımı taşıdılar.

 77. Banu turan dedi ki:

  İnternetten yurtdışı zati eşya taşımacılığı konusunda detaylı bir araştırma yaptığımda karşımıza Star Lojistik firması çıktı. Kesinlikle bu alanda tek geçeceğim bir firma. Her zaman da arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 78. vahide kar dedi ki:

  İnternetten yurtdışı zati eşya taşımacılığı konusunda detaylı bir araştırma yaptığımda karşımıza Star Lojistik firması çıktı. Kesinlikle bu alanda tek geçeceğim bir firma. Her zaman da arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

 79. Volkan deniz dedi ki:

  Özellikle son zamanlarda Almanya’ya parça eşya göndermek durumunda kalıyorum. Bu noktada Star Lojistik firmasından destek alıyorum. Bugüne kadar hiç üzmediler beni. Emeklerine sağlık.

 80. fatma kömürcü dedi ki:

  Sözleşmede ne yazıyorsa tamamı yaptılar. Çok memnun kaldığım için de burasına yazmak istedim. Şayet Star Lojistik firmasıyla taşınmak için bekliyorsanız, hiç beklemeyin derim. Hemen arayın ve avantajlı fırsatları siz de yakalayın.

 81. Hamdi tanır dedi ki:

  Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlamış olan bir firma! Çünkü uluslararası lojistik hizmetlerinde süperler. Artık herkese önereceğim ve kendimde her zaman çalışacağım bir firmayı bulmuş oldum.

 82. bünyamin umutcan dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla yeni iş yaptık. Esasında ben daha önce farklı bir firmayla çalışıyordum. Ama pek memnun kalmadım. Şimdilerde Star Lojistik firmasıyla yurtdışına parça eşyalarımı gönderiyorum. Gayet memnunum.

 83. bahar konuk dedi ki:

  Mobilyalarımızın söküm ve takım işi başta olmak üzere hemen her türlü montajımızı yaptılar. Kesinlikle uluslararası lojistik hizmeti alanında profesyonel bir firma. Çalışmanızı öneririz.

 84. Murat Adam dedi ki:

  Biz kurumsal bazda uluslararası nakliyat hizmeti alıyoruz. Her ay düzenli olarak parça eşyalarımızı Star Lojistik firmasıyla gönderiyoruz. Kesinlikle çalışmayı düşünenlere de tavsiye ediyoruz. Sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunuyorlar.

 85. mustafa ay dedi ki:

  Çok beğendiğim için özellikle yazmayı istedim. Tam anlamıyla nakliyat alanında uzmanlar. Artık ben de bu firmayla nakliyat işlerini yapacağım. Her zaman sundukları ayrıcalıklı hizmetlerle akıllarda yer ediniyorlar!

 86. mahmut yapıcı dedi ki:

  Güvenebileceğim bir firma! Uzun zamandan bu yana çalışıyorum. Hemen herkese de tavsiye ediyorum. Taşınma konusunda uzman bir firma. Üstelik parça eşya taşımacılığı da yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

 87. umut adacan dedi ki:

  Burada çalışan tüm arkadaşların emeklerine sağlık. Verdikleri nakliyat hizmeti hem kaliteli hem de uygun fiyatlıydı. Üstelik personelleri oldukça anlayışlı insanlar! Ben de artık tüm çevreme Star Lojistik firmasını tavsiye ediyorum.

 88. gönül turacı dedi ki:

  Gönül rahatlığı içerisinde tavsiye edebileceğimiz bir firma Star Lojistik! Çünkü uzun zamandır çalıştığım, çalıştığım süre içerisinde de herhangi bir sorun yaşamadığım bir firma. Daha ne olsun!

 89. Kamil erdoğan dedi ki:

  Gerçekten de başarılı ve profesyonel hizmet veren bir firma. Bundan dolayı da her zaman tercih ettiğim bir firma. Eşyalarımı Hollanda’ya Star Lojistik firmasıyla taşıttım. Çok da memnun kaldım.

 90. fahrettin candan dedi ki:

  Tertemiz ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti mi almayı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Neden mi? çünkü Star Lojistik, uluslararası lojistik hizmetlerini yüksek kalite standartlarında sunabilen bir firma.

 91. damla gül dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla Almanya’daki ev eşyalarımı komple Ankara’ya getirttim. Gerçekten de etkili bir şekilde hizmet sunuyorlar. Üstelik son eşyalarımızı getirdikten sonra mobilyaların montajını da yaptılar. İlgiliydiler.

 92. kadir kahraman dedi ki:

  Hizmetlerinden çok memnun kaldığım için özellikle yazmayı istedim. İlgili bir firma. Ayrıca işlerini de layıkıyla yapıyorlar. Üstelik uluslararası taşıma olmasına rağmen çok da hızlı bir şekilde taşınma işlerini tamamlıyorlar.

 93. Kamuran tunalı dedi ki:

  Temiz ve hızlı bir şekilde işlerini yapıyorlar. Kesinlikle hemen herkese tavsiye edebileceğim bir firma. Üstelik son zamanlarda çok daha hızlı bir şekilde parça eşya taşımacılığı hizmeti de sunuyorlar. Bundan dolayı da her zaman önerdiğim bir firma!

 94. sefa benli dedi ki:

  Star Lojistik firmasıyla parça eşyalarımı Hollanda’dan getirttim. Oldukça hızlıydılar. Ve işlerini son derece profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Kesinlikle hemen herkese Star Lojistik firmasıyla çalışmalarını öneririm.

 95. ali adem kara dedi ki:

  Almanya’ya eşya gönderdim. Çok da memnun kaldım. Bundan dolayı da çevremdeki hemen herkese bu firmayı öneriyorum. Uluslararası taşımacılık işlerinde tam anlamıyla uzman olan bir firma!

 96. Faruk Mercan Yücesoy dedi ki:

  Yakın bir dönem içerisinde parça eşyalarımı Star Lojistik firmasıyla yurtdışına gönderdim. Fiyat konusunda son derece cazip bir fiyat verdiler. Taşınmadan önce mutlaka ilk önce Star Lojistik firmasını arayıp fiyat alın derim.

 97. karahan durak dedi ki:

  Star Lojistik kesinlikle uluslararası taşımacılık işlerinde 1 numara bir firma! Eşyalarımı Star Lojistik firmasıyla Almanya’dan Manisa’ya getirttim. Herhangi bir sorun yaşatmadılar. İlgilerine teşekkür etmek istedim.

 98. osman yalnız dedi ki:

  Özellikle bizim eşyaları taşıyan ekip süperdi. İşlerini özenli bir şekilde yaptılar. Bundan dolayı da artık Star Lojistik firmasını hemen herkese önermeye başladım. Bu alanda artık Star Lojistik firmasını tek geçerim.

 99. hakan duran dedi ki:

  Bu tarz yorumları yazmayı genelde sevmem. Bunun yerine doğrudan arar söylerim. Star Lojistik firmasını da doğrudan aradım ve tebriklerimi ilettim. Yine de jest mahiyetinde buraya da yazmak istedim. Hollanda’ya eşya gönderdim ve kesinlikle süperler!

 100. Mahper Ünlü dedi ki:

  Uluslararası taşımacılık alanında profesyonel seviyede hizmet sunan bir firma, kesinlikle bundan sonra da çalışacağım bir firma. Star Lojistik firmasını hemen herkese öneriyorum!

 101. hasan sağlam dedi ki:

  Almanya’ya zati eşyalarımı gönderdim. Hızlıydılar ve fiyat konusunda da istediğim indirimi yaptılar. Hem personel yapısı olarak hem de araç donanımı olarak üst kalitede bir firma.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?